SIHHI TESİSAT sorunlarına çözüm bulan ANKARA TESİSAT; kalite, güven ve hizmet çerçevesinde işlerini yürütmektedir. Sıhhi teisat başlığı altında su tesisatı, kalorifer, doğalgaz, kombi, tıkanıklık, kaynak, pis su tesisatları, yağmur oluk boruları, su depoları yapım ve montajı, bakım onarım ve temizleme, epoksi boya ile kaplama, su sayaçları, kollektör boruları, kalorifer kazanı genel bakımı hizmetlerimizden sadece bazılarıdır. Ankara ve çevresinde servis hizmeti vermekteyiz. Firmamız tüm tesisat arızalarının tamir, bakım ve onarımını en iyi şekilde gidermektedir. Ayrıca tesisatın yenilenmesi, korunması, periyodik bakımları da verdiğimiz hizmetlerdendir.

Misyonumuz; doğru ürünlerin kullanılmasını sağlayarak zaman, işçilik ve maliyet artışından müşterilerimizin etkilenmemesini sağlamak. Müşterimizin memnuniyetini artırmak, yeni ürün ve teknolojileri takip ederek müşterilerimizin hizmetine sunmak ve yapılan işlerde teknik bilgi sağlamak.

Vizyonumuz; çalışma saatlerini müşterilerimizin değişen istek ve beklentilerine göre ayarlayarak hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini birarada tutmak. Uygun fiyat politikasıyla karşılıklı güven yaratmak ve müşterilerimize değer vermektir.

Başlıca Hizmetlerimiz; 
- Doğalgaz Tesisatı Bakım - Onarım
- Kalorifer ve Sıhhi Tesisat Bakım - Onarım
- Kombi Tamiri Bakım - Onarım
- Yerden Isıtma Sistemi
- Ocak Tamiri ve Bakım - Onarım
- Şofben Bakım - Onarım
- Hidrofor Arıza, Bakım ve Onarım
- Mutfak, Banyo, Kanal Tıkanıklıkları
- Oksijen ve Elektrik Kaynak İşleri
- Fayans, Seramik ve Boya İşleri
- Su Deposu Tamir, Bakım ve Onarım
- Yağmur Olukları Yenileme